Osoba
2022.10.26-WNS-fot.-Pawel-Piotrowski-17-6
2022.10.26-WNS-fot.-Pawel-Piotrowski-17-7
Strzałka w dół

Witamy w Instytucie Studiów Europejskich!

Kształcimy w zakresie badań nad Europą jako obszarem cywilizacyjno-kulturowym i polityczno-gospodarczym oraz w ramach badań nad Unią Europejską. Misją naszego Instytutu jest rozwijanie zdolności i energii Studentów do realizacji ich zainteresowań, które mogą wykorzystać w swoim życiu zawodowym i prywatnym. Absolwenci naszych kierunków: Europeistyka, Dyplomacja europejska, Zarządzanie migracjami i European Studies są przygotowani do wieloaspektowego postrzegania procesów zachodzących w Europie i jej międzynarodowym otoczeniu oraz wyzwań związanych z życiem społecznym.

logo UWr
Uczelnia badawcza - banner

Projekt "Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego 2018-2022" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego

Przechodzę do polityki prywatności