Strona główna > Informacje > Wydarzenia > Pani prof. Anna Pacześniak reprezentowała nas na międzynarodowym seminarium naukowym „How Parties Organize: the Polish Case in International Perspective.

seminarium_Warszawa_3zu46z.jpg

Prof. Anna Pacześniak była panelistką podczas międzynarodowego seminarium naukowego pt. „How Parties Organize: the Polish Case in International Perspective”, zorganizowanego na Uniwersytecie Warszawskim 6 grudnia. O zmieniającej się formule partyjnego członkostwa, specyfice zachowań polskiego elektoratu, strategiach adaptacyjnych partii politycznych rozmawiali tacy specjaliści, jak prof. Susan Scarrow z University of Houston, prof. Thomas Poguntke z Uniwersytetu w Düsseldorfie, prof. Luciano Bardi z European University Institute, prof. Martin Bull z University of Salford. Stronę polską, prócz Pani Pacześniak, reprezentowali prof. Katarzyna Sobolewska-Myślik, prof. Wojciech Gagatek, dr Maria Wincławska, dr Małgorzata Kaczorowska, dr Marcin Walecki.